• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00,- €
CuteArt.sk - Daruj Dokonalý Darček!

Tovar na objednávku

Pri nákupe pekných kúskov, ktoré nie sú momentálne skladom (teda sú na objednávku) vás budeme najprv informovať o dostupnosti vami objednaného tovaru a vašu objednávku potvrdíme. V potvrdzovacom maili vám budú zaslané údaje na úhradu. Po prijatí úhrady na náš účet vám bude zaslaná faktúra, ako doklad o zaplatení.

Vtedy sa začína proces výroby vami objednaného tovaru.

Pri výrobe výrobku na objednávku je potrebné počítať s tým, že obrázky výrobkov, ktoré nie sú skladom, sú ilustračné. Preto je dobré, ak sa vám na uvedených fotografiách páčia konkrétne detaily, zadať ich do poznámky v objednávke, pretože inak ich práve váš výrobok obsahovať nemusí a je pravdepodobné, že bude obsahovať iné. Vysvetlenie nájdete v časti Unikátnosť výrobkov! Ak neuvediete v poznámke objednávky konkrétne detaily, ktoré má váš výrobok obsahovať, reklamácia takého výrobku z dôvodu iného dekorovania, ako na ilustračných fotografiách nie je opodstatnená a nebude považovaná za reklamáciu.

Na našich stránkach pre vás pekné kúsky vyrába viac výrobcov, preto nebuďte prekvapení, ak vám niektoré kúsky prídu skôr a niektoré zase trochu neskôr. Všimnite si, prosím, že pri každom výrobku je uvedená dodacia doba...


 

Ak potrebujete vami objednané výrobky skôr, ako je uvedená doba dodania, je nutné pri objednávaní tovaru vybrať jednu z nasledujúcich možností:

  1. pri dodaní do 10 kalendárnych dní účtujeme príplatok 25%
  2. pri dodaní do 5 kalendárnych dní účtujeme príplatok 50%
My vás budeme následne kontaktovať, do akej miery sme schopní vašim požiadavkám vyhovieť.
V prípade, že ste sa rozhodli objednať si tovar, ktorý bude vyrobený podľa vašich požiadaviek, prečítajte si, prosím, pozorne bod č. 11 Obchodných podmienok.