• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00,- €
CuteArt.sk - Daruj Dokonalý Darček!
  


 

 
Poštovné zdarma
...doručenie v Slovenskej republike je u nás zadarmo a nie je to obmedzené na výšku objednávky. To znamená, že u nás nemusíte nakupovať za vopred určenú minimálnu sumu, aby ste takéto "poštovné" dosiahli!.
 
Vernostné body
Tie môže získať každý, kto:
  • sa zaregistruje (získavate automaticky 20 vernostných bodov za registráciu)
  • nakupuje u nás pre seba, svojich blízkych, priateľov, kolegov, možno aj pre šéfa - fantázii sa medze nekladú! (za každé 1,- € nákupu dostanete jeden bod)

Body je možné použiť na nákup akýchkoľvek produktov, ktoré sa v našom E-shope nachádzajú.

Po získaní 100 bodov nám napište a my vám pošleme kód  so 7% zľavou, ktorú môžete využiť na jednorázový nákup akéhokoľvek tovaru v akejkoľvek hodnote.

Ako to teda funguje v praxi?
Pri nákupe tovaru, napríklad za 300 € získate 300 vernostných bodov. To znamená, že máte 3 zľavy (každú vo výške 7%). Tieto zľavy nie je možné spojiť do jedného nákupu a každú je nutné použiť individuálne. T.j., max. počet bodov, ktoré môžete využiť na jeden nákup je 100! Výška takéhoto nákupu nie je obmedzená!

V prípade, že máte bodov viac a chcete nimi niekoho obdarovať, aj to je možné. Keď sa váš priateľ zaregistruje na našich stránkach, my na jeho účet vaše body presunieme. Budeme ho samozrejme informovať o tom, koľko bodov a od koho dostal!

Tak veselé nakupovanie a zbieranie....
 
Unikátnosť výrobkov
Nieže by sme nevedeli vyrobiť podobný kúsok, do ktorého fotografií ste sa zaľúbili. To nie !...skôr sa jedná o to, že každý z vás nás inšpiruje svojou jedinečnosťou! Pýtate sa: "ako?"

Všetky naše ručne robené kúsky sú často robené práve na objednávku a pre konkrétnych zákazníkov. Preto sa tieto výrobky vždy budú odlišovať, aj v prípade, že sa bude jednať o rovnaký druh, v rovnakej veľkosti a farbách.  Dôvod je ten, že každý z vás je unikátny, preto nemôžete dostať výrobok presne taký istý, ako vidíte na fotografiách, ktoré sú často ilustračné a sú v našom E-shope hlavne preto, aby ste si vedeli urobiť predstavu o tom, čo vás už nečaká... ☺
 
Pre všetkých...
Mysleli sme a myslíme skutočne na všetkých:

♥ malých aj veľkých
♥ náročných aj skromných
♥ prírodných či mestských
♥ nezadaných aj zadaných
♥ slobodných a zaviazaných
♥ rozhodných a nerozhodných
♥ čo majú rozmaznané jazýčky
♥ čo chcú voňať a vyzerať super
♥ čo majú domácich miláčikov

Prosím? Zabudli sme na vás? Tak to rýchlo napravíme, pretože ešte stále k nám pribúdajú noví dizajnéri s úplne inak šikovnými ručičkami, ako sú tie v ponuke!
 
...na želanie
Každý jeden kúsok, ktorý už naši dizajnéri vyrobili sa dá vyrobiť v podobnej forme, v rovnakých farbách a veľkostiach. Ak ste však v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, nebuďte smutní...to neznamená, že to pre vás nevieme vyrobiť.

U každého dizajnéra v profile nájdete kolónku "Galéria predaných", kde si môžete prezrieť prácu jednotlivých dizajnérov a podľa toho sa rozhodnúť, koho oslovíte s vašou požiadavkou. Keď to náhodou nebude v silách daného dizajnéra, môže sa stať, že sa vám ponúkne niekto iný na zhmotnenie vašich predstáv. Dostanete cenovú ponuku s písomným návrhom (o použití materiálov a prevedení). Následne sa rozhodnete, ako ďalej.


Pokojne použite nasledovný kontaktný formulár, ak vás ešte niečo zaujíma!

 
  •  captcha»