• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00,- €
CuteArt.sk - Daruj Dokonalý Darček!
E-shop               Hodnotenia               Môj blog


"Už ako malé dievčatko som stále niečo vymýšľala s papierom a farbičkami. Veľmi rada som vytvárala malé či veľké radostí pre ľudí blízkych môjmu srdiečku. A bez tohto krásneho pocitu si neviem predstaviť ani jeden deň :)  Snažím sa túto moju lásku k papieru rozvíjať a bude mi obrovským potešením, ak sa budem môcť s vami podeliť o moje dielka :))


Všetky moje vecičky sú tvorené z lásky a vkladám do nich veľký kus svojho srdiečka. Každá je originál a jedinečná.


Ak by ste chceli urobiť radosť novopečeným rodičom, zaľúbeným snúbencom,  svojim najdrahším, priateľom, známym, svojim láskam  alebo len tak svoju spriaznenú dušičku originálnou pohladničkou na mieru, zápisníčkom, receptárikom, jedinečnou krabičkou na akékoľvek prekvapenie, bude mi veeeeľkou cťou a potešením, ak nahliadnete do môjho sveta a niečo si vyberiete.


Každé dielko je možné vyrobiť a doladiť priamo na mieru. Stačí si vybrať typ, farbu, príležitosť a akýkoľvek detail, čo by nemal chýbať :)

Inšpiráciu tiež môžete nájsť v mojej nasledujúcej galérii predaných kúskov. Ak sa vám niečo páči, rada vám vyhoviem vo všetkom, čo bude v mojich silách :)

Teším sa na Vás! :)"