• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00,- €
CuteArt.sk - Daruj Dokonalý Darček!
DOBA DODANIA PRE VEĽKÚ VYŤAŽENOSŤ UPRAVENÁ!
(NEVZŤAHUJE SA NA RÚŠKA!)

Upozorňujeme, že doba dodania je orientačná,
vzhľadom k tomu, že sa
jedná o ručnú prácu.
Preto nás pri objednávaní tovaru, prosím, informujte,
ak potrebujete výrobky
na konkrétny termín.

OBJEDNÁVKY OD DIZAJNÉRA MagicArt:
predĺžená doba dodania u výrobkov
s dodaním do 7 dní na cca 14 dní!

OBJEDNÁVKY OD DIZAJNÉRA CuteArt:
individuálne dodanie pre veľkú vyťaženosť,
informujte sa vopred!

VÝROBKY SKLADOM SÚ DOSTUPNÉ,
ale aj tak do poznámky napíšte termín,
na kedy ich potrebujete mať dodané u vás doma!

BUĎTE, PROSÍM, TRPEZLIVÍ AJ PRI KOMUNIKÁCII,
MOMENTÁLNE NIE JE MOŽNÉ,
ABY SOM NA SPRÁVY REAGOVALA IHNEĎ!
ĎAKUJEME ZA POCHOPENIE!
 Hodnotenie
5/5
 Kalkulačka mien
 QR code
QR code
Osobný amulet vyrobíme tak, aby presne "sedel" svojimi energiami jeho nositeľovi...Amulety vyrábame na ochranu jeho budúceho nositeľa...často, podľa požiadaviek, ktoré nám zadáte. 

Pri výrobe amuletu nepostupujeme rovnako, ako pri výrobe iných produktov. Pred vyrábaním akéhokoľvek amuletu alebo talizmanu očisťujeme priestor (teda našu dielňu) od prípadných energií, ktoré by mohli energie daného výrobku ovplyvniť. Keď vyrábame osobný amulet, vždy sa spojíme s dušou danej osoby, ktorú si k výrobe prizveme a tá nám prezradí, v akej oblasti požaduje ochranu - často to býva aj viac oblastí naraz, ale duša si uvedomuje, že plytvanie je energia nižších vibrácií, takže spravidla ostáva pri žiadosti o ochranu v jednej oblasti. Tiež sa zvykneme spýtať na farby, pokiaľ nám ich nezadal priamo objednávateľ... 
V prípade, že sú objednávateľom zadané iné farby, ako duša samotná žiada pre dotvorenie rovnováhy, tak sa prispôsobujeme aj požiadavkám duše.

Uvedieme jasný príklad: 
Objednávateľ si myslí, že potrebuje pre seba, alebo pre niekoho blízkeho modrý amulet na ochranu. Duša však tvrdí, že potrebuje na dotvorenie rovnováhy aj zelenú a fialovú. My urobíme amulet - navonok, podľa farieb, ktoré zadal objednávateľ samotný, do výrobku však zakomponujeme aj farby, o ktoré si požiadala duša samotná. Tie však nevidieť, sú skryté vo vnútri, ale sú tam a plnia svoju funkciu.


Často sa môžeme na internete dočítať o tom, že je dôležité, aký tvar amulety a talizmany majú. Je to pravda do takej miery, do akej človek tomu verí. Dôležité je, aby bol tvar v duchu toho, čo sa nositeľovi samotnému páči, aby jeho nosenie pre neho nebolo príťažou a nutnosťou, ale skôr samozrejmosťou, radosťou a dokonca cťou. Len takéto energetické výrobky môžu plniť dobre svoju úlohu. O takýto výrobok je potrebné patrične sa starať. Odkladať ho na "bezpečné miesto" a  nemyslí sa pri tom nejaká šperkovnička, alebo škatuľka, ktorá je určená na bežné používanie. Máme na mysli skôr miesto, na ktoré sa daný výrobok sám "vypýta" - to znamená, kde ho intuitívne odložíme - bez dlhšieho uvažovania a cítime, že tam je v bezpečí.

Hotový výrobok je znovu očistený od vplyvov, ktoré sa pri výrobe vždy nejakým spôsobom pripletú a mohli by ovplyvniť základnú energiu výrobku. Okrem očisty, požiadame ešte strážneho anjela budúceho nositeľa amuletu, aby svojou energiou "dotvoril" výrobok (toto môže niekedy trvať od pár sekúnd až do niekoľkých dní - je to veľmi subjektívne), ktorý je až po takomto "zásahu" možné považovať za dokončený!

V prípade objednania takéhoto výrobku nám nezabudnite do poznámky napísať:
  • meno osoby - budúceho nositeľa (môžete pridať aj ďalšie osobné údaje, ak to tak cítite)
  • farby
  • tvary
  • prevedenie (náušnice, náramok, náhrdelník, prívesok na mobil, na kľúče....)

Podrobnejšie o tejto práci na: Duša a telo
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Aj toto si pozri!