• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00,- €
CuteArt.sk - Daruj Dokonalý Darček!

Profesionálna fotokniha a fotoobraz od Saal Digital

  •  
Pri príežitosti našej prvej účasti na Svadobnej výstave na krásnom zámku The Grand Vígľaš sme hľadali kvalitného partnera, ktorý by nám za prijateľnú cenu bol schopný dodať prezentačné materiály. Je predsa jasné, že bez kvalitnej prezentácie sa dnes nezaobíde žiaden výrobca, či predajca.

Pár týždňov pred výstavou nás oslovila na FB ponuka, ktorá sa neodmieta! Možnosť získať fotoknihu a fotoobraz za kupón ZDARMA!

Po úspešnom prihlásení sa do tejto akcie nám boli doručené virtuálne kupóny a my sme sa pustili do "výroby" cez profesionálny software Saal Designer, ktorý Saal Digital poskytuje na svojich stránkach www.saal-digital.cz

Program na vytvorenie fotoknihy aj fotoobrazu nás milo prekvapil. Je naozaj jednoduchý, ovládanie je intuitívne a v ponuke je skutočne mnoho možností, ktoré pomôžu vytvoriť naozaj krásny a profesionálny výsledok, nech sa už jedná o akýkoľvek produkt. Pretože sortiment produktov je u Saal Digital široký, nájdete tam oveľa viac - či už pre vaše súkromné, ale aj pracovné účely.

Po vytvorení produktov a odoslaní objednávky bola zásielka doručená naozaj prekvapivo rýchlo! A výsledok? Posúďte sami.

 
                       
 

Fotokniha, pevná knižná väzba, 28 x 28 cm, matný povrch


Knižná väzba je kvalitná a skutočne luxusná. Zákazník má možnosť vybrať si z mnohých povrchov a dizajnov, pre obal knihy, no nás najviac oslovil náš vlastný, s použitím fotografie nášho výrobku, loga a kontaktných údajov.
 


V strednej časti, kde sa nachádza väzba nie je žiaden rušivý prechod z jednej stránky na druhú, preto ak máte väčšie a detailnejšie  fotografie, absolútne neprekáža, keď obrázok presahuje na ďalšiu stranu.
 


Papier, ktorý je vo fotoknihe použitý, je dostatočne pevný na to, aby kniha prežila naozaj mnohé... Kvalita papiera zaručuje aj dlhotrvácnosť plných a jasných farieb. 
 


Saal Designer je vybavený nespočetným množstvom šablón, clipartov, efektov a milým prekvapením bol široký výber ozdobných aj základných fontov...S DIAKRITIKOU! Všetky tieto prvky sú, samozrejme, editovateľné, preto sa môžete spoľahnúť, že kniha bude úplne podľa vašich predstáv.
 
 

Fotoobraz, ALU-DIBOND, 75 x 50 cm, matný povrch


Obraz nás vskutku prekvapil!
Zvolili sme ALU-DIBOND práve kvôli odolnosti voči poveternostným podmienkam a tiež kvôli jeho pevnosti. Neohýba sa a tak je možné, okrem zavesenia, obraz postaviť na ľubovoľné miesto.

 


Fotografia, ktorú sme sa rozhodli použiť, nemala dostatočné odporúčané rozlíšenie pre daný rozmer, tak sme len dúfali, že to dopadne dobre. A dopadlo to na výbornú! Aj napriek slabšiemu rozlíšeniu fotografie si obraz zachoval hĺbku ostrosti. Detaily sú výrazné a farby sú sýte.
 Oba produkty nám poslúžili na prezentáciu a určite sa u Saal Digital zastavíme častejšie.

Odporúčame vrelo, nielen pre profesionálne účely, ale aj súkromné! V ich ponuke nájdete množstvo produktov, ktoré poslúžia ako výnimočný darček s vaším vlastným dizajnom, takže dlho nečakajte, Na FB stránkach Saal Digital si môžete pozrieť recenzie šťastlivcov, ktorí dostali rovnakú príležitosť, ako my.... Nechajte sa nimi inšpirovať a získajte takýto kupón aj pre seba. Neotáľajte a urobte si radosť! Vraví sa, že tie najlepšie veci sú zadarmo, u Saal Digital to určite platí! ☺

ĎAKUJEME!