Poštovné zdarma
...doručenie v Slovenskej republike je u nás zadarmo a nie je to obmedzené na výšku objednávky. To znamená, že u nás nemusíte nakupovať za vopred určenú minimálnu sumu, aby ste takéto "poštovné" dosiahli!

...máme však jednu malú výnimku a tou sú čokoládové fajnotky, ktoré sa nachádzajú
v našej ponuke!
Uvádzame síce, že je to z dôvodu vyšších prepravných nákladov (pretože sa jedná
o potravinu bez konzervačných látok), no pravda je taká, že po ochutnaní tej jednej čokolády, ktorá vám práve prišla domov, zostanete veľmi smutní, pretože budete musieť čakať na tú ďalšiu, ktorú ste si ihneď po jej ochutnaní, leteli objednať ...☺
 
Vernostné body
Tie môže získať každý, kto:
  • sa zaregistruje (získavate automaticky 20 vernostných bodov za registráciu)
  • nakupuje u nás pre seba, svojich blízkych, priateľov, kolegov, možno aj pre šéfa - fantázii sa medze nekladú! (za každé 1,- € nákupu dostanete jeden bod)

Body je možné použiť na nákup akýchkoľvek produktov, ktoré sa v našom E-shope nachádzajú.

Po získaní 100 bodov nám napište a my vám pošleme kód  so 7% zľavou, ktorú môžete využiť na jednorázový nákup akéhokoľvek tovaru v akejkoľvek hodnote.

Ako to teda funguje v praxi?
Pri nákupe tovaru, napríklad za 300 € získate 300 vernostných bodov. To znamená, že máte 3 zľavy (každú vo výške 7%). Tieto zľavy nie je možné spojiť do jedného nákupu a každú je nutné použiť individuálne. T.j., max. počet bodov, ktoré môžete využiť na jeden nákup je 100! Výška takéhoto nákupu nie je obmedzená!

V prípade, že máte bodov viac a chcete nimi niekoho obdarovať, aj to je možné. Keď sa váš priateľ zaregistruje na našich stránkach, my na jeho účet vaše body presunieme. Budeme ho samozrejme informovať o tom, koľko bodov a od koho dostal!

Tak veselé nakupovanie a zbieranie....
 
Unikátnosť výrobkov
Nieže by sme nevedeli vyrobiť podobný kúsok, do ktorého fotografií ste sa zaľúbili. To nie !...skôr sa jedná o to, že každý z vás nás inšpiruje svojou jedinečnosťou! Pýtate sa: "ako?"

Všetky naše ručne robené kúsky sú často robené práve na objednávku a pre konkrétnych zákazníkov. Preto sa tieto výrobky vždy budú odlišovať, aj v prípade, že sa bude jednať o rovnaký druh, v rovnakej veľkosti a farbách.  Dôvod je ten, že každý z vás je unikátny, preto nemôžete dostať výrobok presne taký istý, ako vidíte na fotografiách, ktoré sú často ilustračné a sú v našom E-shope hlavne preto, aby ste si vedeli urobiť predstavu o tom, čo vás už nečaká... ☺
 
Pre všetkých...
Mysleli sme a myslíme skutočne na všetkých:

♥ malých aj veľkých
♥ náročných aj skromných
♥ prírodných či mestských
♥ nezadaných aj zadaných
♥ slobodných a zaviazaných
♥ rozhodných a nerozhodných
♥ čo majú rozmaznané jazýčky
♥ čo chcú voňať a vyzerať super
♥ čo majú domácich miláčikov

Prosím? Zabudli sme na vás? Tak to rýchlo napravíme, pretože ešte stále k nám pribúdajú noví dizajnéri s úplne inak šikovnými ručičkami, ako sú tie v ponuke!
 
...na želanie
Každý jeden kúsok, ktorý už naši dizajnéri vyrobili sa dá vyrobiť v podobnej forme, v rovnakých farbách a veľkostiach. Ak ste však v našej ponuke nenašli to, čo ste hľadali, nebuďte smutní...to neznamená, že to pre vás nevieme vyrobiť.

U každého dizajnéra v profile nájdete kolónku "Galéria predaných", kde si môžete prezrieť prácu jednotlivých dizajnérov a podľa toho sa rozhodnúť, koho oslovíte s vašou požiadavkou. Keď to náhodou nebude v silách daného dizajnéra, môže sa stať, že sa vám ponúkne niekto iný na zhmotnenie vašich predstáv. Dostanete cenovú ponuku s písomným návrhom (o použití materiálov a prevedení). Následne sa rozhodnete, ako ďalej.


Pokojne použite nasledovný kontaktný formulár, ak vás ešte niečo zaujíma!

 
Meno, názov firmy*:
Email*:
Telefón, mobil::
Text*:
Opíšte kód*:  captcha