Profesionálna fotokniha a fotoobraz od Saal Digital

Profesionálna fotokniha a fotoobraz od Saal Digital

Pri príežitosti našej prvej účasti na Svadobnej výstave na krásnom zámku The Grand Vígľaš sme hľadali kvalitného partnera, ktorý by nám za prijateľnú cenu bol schopný dodať prezentačné materiály. Je predsa jasné, že bez kvalitnej prezentácie sa dnes nezaobíde žiaden výrobca, či predajca.
viac »

Dedinka v údolí - adventný svietnik

Dedinka v údolí - adventný svietnik

Krásne sviatočné dni všetkým!


Máme už síce po Vianociach a advent už nie je aktuálny, no ja vám aj napriek tomu chcem predstaviť svoju "prácu snov" - tak som si ju nazvala, pretože je to niečo, čo ma vždy lákalo, no konštelácie neboli priaznivé a vždy ma odvádzali iným smerom! ☺ No zrazu to prišlo a ja som sa do práce pustila s veľkým nasadením (dokonca tým žila celá naša domácnosť!) viac »

Ideálny svadobný photoshooting...

Ideálny svadobný photoshooting...

....alebo keď nevesta a ženích pózujú presne tak, ako si to vy predstavujete...

Pevne verím, že som vás nezmiatla názvom žurnálu...jedná sa totiž aj o návod na výrobu...
Takže pekne po poriadku...
Máme tu dvoch zaľúbencov, nevestu a ženícha, ktorých treba pekne nafotiť. viac »

Veľká záhrada v malom priestore (kokedama)

Veľká záhrada v malom priestore (kokedama)

Rozhodla som sa, že tým z vás, ktorí ešte kokedamy (alebo závesné záhrady) nepoznajú, priblížim trochu ich výhody a krásy...pretože mňa skutočne uchvátili...


Kokedama pochádza z Japonska. Niet sa čo čudovať, keďže tam väčšina ľudí žije v extrémne malých priestoroch. Aj taký drobný japonský človek, žijúci v betónom zastavanom meste, túži po kúsku prírody... Takže okrem bonsajov, ktoré sú stále obľúbené, využívajú pre skvalitnenie životnej úrovne aj kokedamy. viac »

Písali o nás...

Písali o nás...

Ahojte!


Srším radosťou....dnes mi prišiel totiž link od verného zákazníka, pre ktorého som vyrábala tabuľky na WC...do jeho horskej chalupy, kde už po niekoľko rokov trávia zimné dovolenky a lyžovačky možno aj niektorí z vás....je to Chalupa u Kramerov, Kubínska Hoľa... viac »

Čo ste o slimákoch možno nevedeli...:-)

Čo ste o slimákoch možno nevedeli...:-)

Krásny deň priatelia!

Aj keď asi trochu upršaný...no to je práve to! U nás totiž vždy po daždi vylezú...! Kopec z vás, čo záhradkárčia, sa teraz asi chytilo za hlavu a povedalo si: "To bude zase fuška, ochrániť úrodu pred nimi!"

Nebojte sa, ja som si pre vás pripravila verziu slimáčikov, ktoré vám úrodu nielen že nezničia, ale dokonca okrášlia váš domov, prípadne palubovú dosku vo vašom aute...:-) viac »

O anjeloch a baletkách...

O anjeloch a baletkách...

O anjeloch sa toho veľa popísalo, o baletkách...neviem...asi tiež...:-)

Takže vám napíšem radšej o tých odo mňa...

Anjeli a baletky sa mi raz prisnili...bol to sen o Vianociach, pohode, radosti a láske, ale aj o koláčikoch a vianočnom stromčeku... viac »

TOPÁNKY - ako si zmerať veľkosť!

TOPÁNKY - ako si zmerať veľkosť!

Priatelia,

v prípade, že vás zaujali unikátne topánočky, prikladáme návod, ako si určiť správnu veľkosť pre ich objednanie.
Stačí si riadne zmerať chodidlo a veľkosť je jednoducho daná....

Poďte sa pozrieť, ako na to! viac »

Cesta - necesta...

Cesta - necesta...

Keďže už niekoľko rokov pre vás vyrábam šperky, doplnky a dekorácie s podobou vašich domácich miláčikov - podľa ich fotografi, rozhodla som sa vám priblížiť, ako som sa k tomu vlastne dostala a ako sa moja záľuba stala mojou prácou, ktorú milujem! No cesta k tejto práci nebola ľahká a doslova ju sprevádzalo niekoľko "zrútení sa"!!!
viac »